Pomoc domowa

Wykonamy za Ciebie "brudną robotę"!

Pranie,prasowanie i odkurzanie - wszystkie czynności, które mogą wydawać się szybkie i proste, szybko mogą stać się uciążliwą drugą pracą!
Nie wspominając o dodatkowych czynnikach stresowych, takich jak czyszczenie łazienek czy luster czy szyb, co dodatkowo obciąża budżet czasowy. A za rogiem, za sofą?


Uwięzieni w biegu codziennych obowiązków, które nierzadko kończą się późnymi wieczorami, nie zawsze jesteśmy w stanie utrzymać dom w czystości i zadbać o całkowity porządek.
Chyba że masz siłę do pracy w domu wcześnie rano lub późnym wieczorem.

Jeśli nie należą Państwo do tych ludzi, absolutnie nie muszą mieć Państwo wyrzutów sumienia.


Ekipa "Sprzątanie Obiektu" chętnie Ci pomoże!

Proszę postawić na nasze godne zaufania pomoce porządkowe.
Jednak zanim pracownicy „Sprzątanie Obiektu” zatrudniani są do sprzątania domów, prasowania, prania itp., są oni starannie wybierani razem wspólnie z Państwem.


W tym celu przyjedziemy do Państwa bezpłatnie i bez zobowiązań oraz udzielimy porad popartych doświadczeniem.
W ten sposób oszczędzają Państwo czas, który zostałby poświęcony na zbędne poszukiwania i rozmowy, my dopasujemy się do indywidualnych potrzeb każdego!


Usługę „Sprzątanie Obiektu”, doceni każdy! Nie musimy wspominać o tym, że nasze usługi dopasowujemy indywidualnie do rytmu życia.

Dzięki wygodzie, którą jesteśmy w stanie Państwu zapewnić, nie będą Państwo chcieli już nigdy z niej zrezygnować, najpóźniej wtedy, kiedy po bardzo ciężkim dniu pracy, po powrocie do domu, oprócz dokładnie wysprzątanego domu, znajdą Państwo czyściutkie i pachnące pranie ułożone w szafie.

 

Świadczymy usługi na terenie Szczecina i okolic